• Oglądaj, gdzie chcesz, przez Internet od dowolnego dostawcy
  • Jambox HD to zawsze najlepsza możliwa jakość.. ale też ograniczenia: dekoder usługi Jambox HD musi być podłączony za pomocą kabla.
  • Oczywiście połączenie kablowe zawsze jest najlepsze ale nie zawsze możliwe do zrealizowania. Właśnie na wypadek sytuacji, w której podłączenie dekodera kablem nie jest możliwe, przygotowaliśmy usługę Jambox Lajt. Usługę, bo to nie tylko inny dekoder niż w przypadku Jambox HD ale zupełnie inne rozwiązanie. Dekoder usługi Jambox Lajt można podłączyć bezprzewodowo do dowolnego routera z naszym Internetem stacjonarnym lub mobilnym.
  • Jambox HD to najlepsza jakość, Jambox Lajt to największa dostępność dzięki adaptacyjnej szerokości strumienia, czyli jakości obrazu zmieniającej się w zależności od dostępnego pasma. Trzeba jednak pamiętać, że nawet najlepsza jakość, czyli największy bitrate strumienia, usługi Jambox Lajt, będzie gorsza niż w przypadku usługi Jambox HD.
  • Tam gdzie się da, podłączamy dekoder usługi Jambox HD. Tam gdzie jest to niemożliwe, proponujemy dekoder usługi Jambox Lajt. W jednym mieszkaniu możemy zamontować dekoder Jambox HD jako podstawowy oraz dekoder Jambox Lajt jako multiroom – np. w sypialni, do której nie da się poprowadzić kabelka ale jest obecny sygnał z routera WiFi. Oczywiście na obydwu dekoderach będzie ten sam zestaw kanałów, zgodnie z wykupionym pakietem.

Telewizja przez Internet – pakiet PODSTAWOWY – 29 zł !

82 kanały w tym 41 w jakości HD

Telewizja przez Internet – pakiet KORZYSTNY – 49 zł !

141 kanały w tym 79 w jakości HD

Telewizja przez Internet – pakiet Bogaty- 59 zł !

174 kanały w tym 104 w jakości HD i 2 w 4K

 

 

Pakiet zawiera 82 kanałów w tym 41 w najwyższej jakości HD.


  

Pakiet zawiera 138 kanałów w tym 80 w najwyższej jakości HD.


  

Pakiet zawiera 172 kanałów w tym 106 w najwyższej jakości HD.


   

 

 

 

Usługa wymaga łącza o min. prędkości 2,5 Mb/s na jeden dekoder.

AKTYWACJA 1,23 ZŁ

DEKODER NA WŁASNOŚĆ – 299 ZŁ

Brak dodatkowych opłat

 

Skontaktuj się z nami

@