Frombork

Data 21 września 2020

Jako pierwsi we Fromborku ze światłowodów mogą korzystać JUŻ mieszkańcy Osiedla Słoneczne!
Użytkownicy będą mieli dostęp do telewizji cyfrowej wysokiej rozdzielczości, usług interaktywnych, usług na żądanie oraz pozostałych zaawansowanych rozwiązań telekomunikacyjnych, jak np. lokalne kanały informacyjne 801, 802,803,804,805 i 806.

 

Diametralnie zmieni się prędkość Internetu we Fromborku, którego dostęp będzie nielimitowany o przepustowościach rzędu kilkuset Mb/s (120 Mb/s, 240 Mb/s, 360 Mb/s 660 Mb/s i wkrótce 1200Mb/s)

Zamów za pośrednictwem formularza

 

 

 

-----------------------

 

Malborskie Światłowody budują sieć FTTH we Fromborku.

Na terenie miasta Frombork zostanie wybudowana nowoczesna sieć światłowodowa, za pośrednictwem której mieszkańcy będą mieli możliwość przyłączenia swoich domostw i mieszkań do telewizji 4K i ultra szybkiego Internetu światłowodowego.

Przypomnijmy, że Frombork będzie już 4 miastem po Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim, w którym operator telekomunikacyjny Malborskie Światłowody wybuduje infrastrukturę światłowodową.

Jako pierwsi we Fromborku ze światłowodu skorzystają mieszkańcy Osiedla Słoneczne, gdzie za pośrednictwem GPON FTTH użytkownicy będą mieli dostęp do telewizji cyfrowej wysokiej rozdzielczości, usług interaktywnych, usług na żądanie oraz pozostałych zaawansowanych rozwiązań telekomunikacyjnych, jak np. lokalne kanały informacyjne 801, 802 i 803. Uruchomienie sieci planowane jest na jesień tego roku.

Diametralnie zmieni się prędkość Internetu we Fromborku, którego dostęp będzie nielimitowany o przepustowościach rzędu kilkuset Mb/s (120 Mb/s, 240 Mb/s, 360 Mb/s wkrótce 660 Mb/s).

 

Wybierz formularz

Twoje dane kontaktowe

Adres instalacji

Szczegóły zamówienia - Internet światłowodowy solo


Wybierz router

Termin montażu

Wybierz dogodny termin montażu klikając w pole z datą. Możesz także zaznaczyć kilka dni jeżeli nie znasz dokładnego terminu. Możliwe dni do wyboru są zaznaczone kolorem zielonym

Pamiętaj, że pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.