Internet światłowodowy + Telewizja HD / 4K KAMELEONTV

JUŻ WKRÓTCE

 

O usłudze KAMELEONTV

KameleonTV to nowoczesna telewizja pełna korzyści, wkrótce dostępna w Malborskich Światłowodach super lokalnego dostawcy internetu, telewizji i telefonu. 
Innowacyjna, dostępna i smart - zmienia się tak, jak  Ty chcesz i kiedy chcesz.  Idealnie dopasowuje się do Twoich potrzeb.
 
  • Oddajemy Ci intuicyjną i wygodną aplikację, która umożliwia odbiór na urządzeniach mobilnych z systemem Android,  iOS oraz dekoderach z Android TV i telewizorach Smart.
  • Trzy strumienie telewizyjne, co przekłada się na możliwość oglądania telewizji na różnych urządzeniach w tym samym czasie, bo multiroom to przeżytek -  nie potrzebujesz dodatkowych dekoderów.
  • Zapewniamy komfort, bo nie musisz robić remontu, aby podłączyć telewizję w drugim, a nawet trzecim pokoju. Bez zbędnych kabli.
  • Stały dostęp do treści: możesz zatrzymywać, cofać i nagrywać nawet do 7 dni.
  • Do konta możesz przypisać 5 urządzeń.
  • Bogata oferta kanałów w trzech wygodnych pakietach: żółtym, niebieskim i zielonym.

KameleonTV to usługa dostępna u lokalnych operatorów telekomunikacyjnych, a zasięgiem obejmuje całą Polskę. Została zbudowana w oparciu o wieloletnie doświadczenie i współpracę z lokalnymi dostawcami internetu, telewizji i telefonii. To ich doświadczenie w pracy z Klientem, nowoczesne rozwiązania i doskonałe rozeznanie potrzeb odbiorców takich jak Ty pozwoliło stworzyć KameleonTV, który jest nowoczesną telewizją pełną korzyści, odpowiadającą na rosnące wymagania Klientów.

 

Wśród najważniejszych zalet warto wymienić: działanie w oparciu o intuicyjną aplikację (Android, iOS), trzy strumienie telewizyjne (możliwość oglądania TV na 3 różnych urządzeniach w tym samym czasie, bo multiroom to przeżytek),  możliwość przypisania do konta aż 5 urządzeń.

 

Dzięki lokalnym dostawcom usług telekomunikacyjnych możesz mieć KameleonTV również u siebie.